Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   

sport 2017-10-08W XV Ogólnopolskim Kłobuckim Biegu szlakiem Jana Długosza w kategorii szkół średnich 2 miejsce wywalczył Mikołaj Stępień, 3. Przemysław Kilan a 4. Karol Krysiak. W turnieju tenisa stołowego triumfowała wśród dziewcząt Iwona Kluba a w kategorii juniorów Karol Wydmuch przed Piotrem Napierajem i Mateuszem Drzyzgą. Wyniki te dobrze rokują przed zbliżającymi się ćwierćfinałami mistrzostw Śląska SZS w sztafetowych biegach przełajowych i tenisie stołowym.

Więcej…

 

miniW dniu 28 września 2017 roku na stadionie OSiR w Kłobucku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

Więcej…

 

Wrocławski Salon MaturzystówW dniu 22 września 2017 r. uczniowie klas maturalnych (III LO, IV TM/TP, IV TB/TI, IV TF/TŻ) udali się na Wrocławski Salon Maturzystów, który odbył się na Politechnice Wrocławskiej w Centrum Kongresowym.

Więcej…

 

Kwiaty na Dzień NauczycielaAkcja "Kwiaty na Dzień Nauczyciela"

Dobiega końca akcja plastyczna "Kwiaty na Dzień Nauczyciela" organizowana w świetlicy szkolnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się do tego działaniaUśmiech szczególnie klasie II TE. Kwiaty będą ozdobą obchodów w naszej szkole Dnia Edukacji Narodowej.

Więcej…

 
Przedmiotowy zawrót głowyW dniach 10-11.10.2017 r. w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku odbyła się akcja plastyczna "Przedmiotowy zawrót głowy". Zapraszamy do obejrzenia wykonanych prac. Więcej zdjęc na naszym profilu na FB
 

V Złaz Leśny 201705.10. 2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w V Złazie Leśnym 2017 w Zakrzewie zorganizowanym przez ZS nr 3 w Kłobucku, Starostwo Powiatowe, LOP i Nadleśnictwo Kłobuck. Rajd pieszy rozpoczęliśmy spod naszej szkoły, przez Rybno, Pięć Stawów do Nadleśnictwa Kłobuck. Złaz Leśny to impreza integrująca środowisko uczniowskie naszego powiatu propagująca zdrowy styl życia i ekologię.

Więcej…

 
Integracja na JurzeIntegracja na Jurze
10.10. 2017r. uczniowie klas pierwszych realizujący rozszerzenie mundurowe ( policyjne i strażackie) uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w Parku Linowym w Złotym Potoku. Ta forma zajęć integracyjnych stała się naszą szkolną tradycją, bo zajęcia odbyły się po raz VII. Jak było? - zobaczcie na zdjęciach! Kto nie był niech żałuje - Do zobaczenia za rok! Zajęcia koordynowały p. Beata Pluta i p. Anita Ziomko-Nowak, opiekę nad młodzieżą sprawowali: p. Monika Zych, p. Wojciech Grzybowski. Jak co roku w tworzeniu atmosfery dobrej zabawy nauczycieli wspierali uczniowie klas drugich.
Więcej zdjęc na naszym profilu na FB
 

Praktyki zawodowe w Grecji

Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku po raz kolejny przystąpił do realizacji projuktu praktyk zagranicznych. W ramach programu "Europa, Rozwój, Mechanika" o numerze 2017-1-PL01-KA102-037021 "Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" realizowanych ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe".

Projekt przeznaczony jest dla 63 uczniów kształcących się w zawodach: Technik mechanik, Technik pojazdów samochodowych i Mechanik pojazdów samochodowych. Młodzeiż zakwalifikowana do projektu w drodze rekrutacji w okresie od 15.10.2017 do 28.10.2017 wyjedzie na praktyki zawodowe do Grecji, gdzie będzie zdobywać doświadczenie zawodowe, uczyć się języków obcych oraz poznawać zabytki i historię Grecji.

Dnia 29.09.2017 odbyło się w naszej szkole spotkanie Przedstawiciela Starostwa Powiatowego w Kłobucku - Naczelnika oświaty - pani Joanny Kulejewskiej, przedstawiciela organizacji wysyłającej z Warszawy - pani Agnieszki Kozieł, Dyrekcji ZS nr 1 oraz opiekunów wyjazdu z rodzicami i uczniami wyjeżdzającymi na staż zagraniczny.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i jest formą nagrody dla najlepszych uczniów.

Wszystkie koszty projektu finansowane są w pełni przez Unię Europejską.

 

 Ogólnopolska Akcja Zbiórki Żywności 2017W dniach 29-30.09.2017 odbyła się ogólnopolska akcja zbiórki żywności. Jak co roku nasi uczniowie uczestniczyli w tej zbiórce jako wolontariusze. Do zadań wolontariuszy należało wręczanie ulotek informujących o zbiórce oraz odbieranie produktów.

 
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz