Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.

Pola Nadziei 2017W odpowiedzi na prośbę Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej we wrześniu 2017 r. uczniowie Samorządu Szkolnego – klasa II TŻ pod opieką p. Bernardyny Leszczyńskiej i p. Agnieszki Nowickiej wzięli udział w społecznej kampanii na rzecz osób chorych na raka "Pola Nadziei". W ramach akcji Stowarzyszenie rozprowadziło cebulki żonkili w kwocie 2 zł /szt. Uczniowie i nauczyciele ZS Nr 1 w Kłobucku zakupili 80 cebulek na łączną kwotę 160 zł.

Sadzenie żonkili odbyło się dnia 17 października 2017 r. na skwerku przed Zespołem Szkół Nr 1 w Kłobucku. Jest to nasza wieloletnia tradycja - Nasza Szkoła rozkwitnie na żółto wiosną za sprawą klasy II TB, która własnoręcznie posadziła żonkile.

Zebrane pieniądze zostały wpłacone p. Ewie Kozak przedstawicielowi Hospicjum. Cały dochód został przeznaczony z akcji został przeznaczony na wsparcie działalności Hospicjum Domowego w Kłobucku. Akcję koordynowała p. Bernardyna Leszczyńska i p. Agnieszka Nowicka.

Grafika pochodzi z wikipedia.org

wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny