Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.

Poczytaj mi kolego - Przedszkole Gminne Nr 4 w KłobuckuW dniu 17 października 2017r. kol. Iwona Rykała wraz z uczniami klasy III TI: Mateuszem Bronisem, Emilem Stefańskim oraz Tomaszek Kraszewskim odwiedzili Przedszkole Gminne Nr 4 w Kłobucku.

Przeprowadzaliśmy akcję pt. "Poczytaj mi kolego" oraz "Komputer uczy i bawi", w której to uczniowie naszej szkoły czytali przedszkolakom książkę pt. „Franklin i komputer”.

Na przykładzie żółwia Franklina - bohatera naszej książki, przeprowadziliśmy pogadankę z dziećmi na temat bezpiecznej pracy przy komputerze. Dzieciaki poznały budowę komputera, potrafią już fachowo nazywać poszczególne elementy wchodzące w skład jego budowy oraz wiedzą jak zachować się przy komputerze.

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, dzieciaki zaprosiły nas na kolejne spotkanie.

poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego poczytaj mi kolego
Do wiadomości podała Iwona Rykała

wykończeniowych
w budownictwie