Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   
Podsumowanie sezonu
min_1min_228 czerwca w naszej szkole o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie sezonu Kłobuckiego Klubu Pływackiego „Delfin”. Na uroczystość przybyli następujący goście: Pani Dyrektor mgr Anna Nowicka, Burmistrz Kłobucka Krzysztof Nowak, radna Danuta Gosławska, radny i przewodniczący LGD „Zielony Wierzchołek Śląska” Jerzy Zakrzewski, Księgowa KKP „DELFIN” Zofia Woźnicka, Zarząd, Rodzice i zawodnicy Delfina. Patronat nad imprezą objęła firma GAZ PETROL Sp. z o.o. Do wylosowania wśród 74 obecnych zawodników był ufundowany przez firmę GAZ PETROL-tablet, którego zastępca Burmistrza Kłobucka Marian Szyiński wylosował dla Nikoli Światłowskiej.

Więcej…

 
„Festyn w Złochowicach”
min_1min_28 czerwca odbyły się już X Jubileuszowe Biegi w Złochowicach. Jedną z atrakcji festynu, były po raz pierwsze rozgrywane w tej miejscowości zawody w Armwrestlingu (siłowaniu na rękę). Pomysłodawcą, fundatorem medali, statuetek i nagród był wicestarosta powiatu kłobuckiego p. Henryk Kiepura. Przypomnijmy, iż to Pan wicestarosta był fundatorem profesjonalnego stołu do siłowania w naszej szkole.

Więcej…

 
Zawody w Opatowie
min_1min_2Mamy dobrą wiadomość dla fanów sportów siłowych. Do organizatorów zawodów w siłowaniu na rękę oprócz naszej szkoły dołączyło Gimnazjum w Opatowie.
Naszą szkołę podczas wspomnianych zawodów reprezentowały również dziewczyny i zajęły wszystkie trzy miejsca na podium: Karlina Król - I miejsce, Patrycja Piekarska - II miejsce, Dominika Gancarek - III miejsce. Na III miejscu ukończył zawody nasz obecny Mistrz Szkoły kategorii ciężkiej Paweł Kasprzak, ulegając jedynie Pawłowi Wręczyckiemu, który zajął I miejsce w kat. OPEN. W zawodach wzięli również uczniowie innych szkół gimnazjalnych oraz szkoły ponadgimnazjalne z Krzepic i ZS Nr2 z Kłobucka. Społecznie wszystkie pojedynki sędziowali również nasi absolwenci: Paweł Wręczycki i Sławomir Sieczka.
Gorąco zapraszamy inne szkoły z powiatu do organizacji takiego typu imprez sportowych.

Do wiadomości podał mgr Michał Kalke

 
Zaproszenie na zawody
min_arm3. czerwca 2014r. z okazji Dnia Dziecka odbędą się zawody w siłowaniu na rękę. W roku ubiegłym w sporcie tym spróbowały sił również dziewczęta i wzbudziły swoimi występami niesamowite emocje sportowe. Również w tym roku przygotowaliśmy konkurencję dla dziewcząt. Dobrym sprawdzianem formy dla zawodników będzie start w zawodach gimnazjalnych w Opatowie 30 maja 2014 r., które organizuje nauczyciel wychowania fizycznego mgr Dariusz Jankowski.  Po raz pierwszy dostaliśmy zaproszenie na takiego typu imprezę w Armwrestlingu, postaramy się pokazać na zawodach z jak najlepszej strony,dając dobru przykład gimnazjalistom. Jest to również promocja naszej szkoły i sportu jakim jest Armwrestling. Będziemy startować w osobnej klasyfikacji OPEN CHŁOPCÓW/OPEN DZIEWCZĄT szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…

 
Pierwsze dwa miejsca na podium …
min_1min_220 maja 2014r. na stadionie CKS „Budowlani” w Częstochowie odbyła się Spartakiada SZS w Lekkoatletyce powiatu kłobuckiego. Nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej wśród dziewcząt, oraz II miejsce wśród chłopców. Bardzo cieszymy się z wyników zawodów, byliśmy świadkami niezwykle emocjonującej walki na bardzo wysokim poziomie wśród młodzieży krzepickiej szkoły oraz trzech szkól ponadgimnazjalnych w Kłobucku. Do historii przejdzie niesamowity bieg na 1000m chłopców, gdzie nasi uczniowie osiągnęli swoje życiowe wyniki. Wojciech Toporek 02:45,38 oraz Mateusz Pawełczak 02:58;86. Pomimo tak udanego występu, nie dane było tym razem Wojciechowi Toporkowi stanąć na najwyższym podium .

Więcej…

 
Dziewczęta mistrzyniami powiatu w piłce nożnej!
min_1Na boisku sportowym Orlik na terenie OSiR w Kłobucku, odbyły się w dn. 25.04.2014r. Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W stojącym na bardzo dobrym poziomie spotkaniu finałowym reprezentantki naszej szkoły zwyciężyły 5:4 drużynę dziewcząt z Zespołu Szkół w Krzepicach, zdobywając tym samym tytuł mistrzyń powiatu kłobuckiego w piłce nożnej. Dyplom oraz puchar dla zwycięzców wręczał Dariusz Wojnowski - przewodniczący PSZS w Kłobucku.
Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku w zawodach reprezentowały uczennice: Martyna Wojnowska (III TF), Klaudia Szymańska (I K), Magdalena Korczak, Magdalena Kucharewicz, Angelika Pawlica, Karolina Surdyk ( I LOe 2).
Opiekunowie drużyny: p. Piotr Borowski, p. Wojciech Grzybowski.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom, które na ten sukces ciężko pracowały, doskonaląc swoje umiejętności podczas pozalekcyjnych zajęć z piłki nożnej a jednocześnie zapraszamy na te zajęcia wszystkie pozostałe uczennice szkoły zainteresowane grą w piłkę nożną.

Do wiadomości podał mgr Piotr Borowski

 
Więcej artykułów…
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz