Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   
Aktualności

Wtorek
21
Listopada 2017
Światowy Dzień Życzliwości
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina,
Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław


Kontrola pojazdów
skp

Adres:
ul. Zamkowa 6
42-100 Kłobuck
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 8:00 - 16:00
sob. - 8:00 - 14:00
Telefon:
34 317 29 92
Zobacz więcej »»

jbr
Zawody Lekkoatletyczne
min_2min13 maja w klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły I. miejsce. Wśród chłopców pomimo zdobyciu największej liczby medali i pierwszych miejsc, w klasyfikacji generalnej chłopcy uplasowali się na II. miejscu. Na wyróżnienie zasługują wszyscy startujący. Nauczyciele wychowania fizycznego szczególnie chcą podziękować startującym w zawodach naszym tegorocznym maturzystom!

Do wiadomości podał p. M. Kalke

 
Dziewczyny I. w turnieju…
minW kwietniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa SZS w piłce nożnej dziewcząt na "ORLIKu" w Krzepicach. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: gospodarze turnieju - Zespół Szkół z Krzepic, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku oraz Zespół Szkół nr 3 z Kłobucka. W pierwszym meczu nasza drużyna zagrała z gospodarzem turnieju drużyną Zespołu Szkół z Krzepic wygrywając, po bramce Andżeliki Pawlicy, 1:0. W drugim spotkaniu z drużyną Zespołu Szkół nr 3 z Kłobucka nasze zawodniczki wygrały 1:0, a na listę strzelców kolejny raz wpisała się Andżelika Pawlica. Dzięki dwóm wygranym nasze dziewczyny zajęły I miejsce w turnieju. Gratulujemy!
Skład drużyny: Marcelina Konieczko, Wiktoria Kopyto, Ada Folwarska, Dominika Sitek, Monika Szczęsna, Karolina Surdyk, Andżelika Pawlica, Aleksandra Soluch, Magdalena Korczak. Opiekunami byli Michał Szczypior i Wojciech Grzybowski.

Do wiadomości podał p. M. Szczypior

 
BIEGALI NA BIEGU PIASTÓW W JAKUSZYCACH
min_1W dniach 03–06.03.2016 roku w Jakuszycach koło Szklarskiej Poręby, odbywał się 40. jubileuszowy Bieg Piastów, jedna z największych masowych imprez narciarstwa biegowego w Polsce i na świecie. Od wielu lat, bieg ten zaliczany jest do światowych biegów długodystansowych „Wordlopped” jako edycja Pucharu Świata oraz Indywidualne Mistrzostwa Polski. W tym roku w Biegu Piastów wzięło udział około 5500 narciarzy z całego świata, którzy od piątku do niedzieli rywalizowali na różnych dystansach. W piątek odbywał się bieg na 12,5km i 25km techniką klasyczną, w sobotę biegi na dystansie 54km techniką klasyczną. W niedzielę narciarze rywalizowali na dystansach 28km techniką dowolną oraz 9km techniką klasyczną. Tradycyjnie w Biegu Piastów już po raz dwudziesty udział wzięła grupa 10 uczniów, 3 absolwentów oraz 2 nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 w Kłobucku, którzy rywalizowali na trasie 12,5 km oraz 28km.
W Biegu Piastów naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Morawski, Mateusz Kamiński, Bartosz Kilan, Konrad Białek z klasy ITI, Tomasz Napieraj IIILO, Łukasz Grzybowski ITP, Hamara Michał, Radosław Wilk, Marta Michalska IIIK, Ewa Dulak IVTŻ. Opiekunami grupy szkolnej oraz organizatorami wyjazdu byli nauczyciele wychowania fizycznego: Witold Morawski i Mariusz Nicia.

Do wiadomości podał:p.W. Morawski

 
Zaroszenie na ARMWRESTLING
min_arm22 grudnia o godzina 10.00, w dużej sali gimnastycznej, w naszej szkole odbędą się już kolejne zawody w ARMWRESTLINGu o Puchar Burmistrza Kłobucka. Wspierać nas będą Gmina Kłobuck oraz OSiR Kłobuck.
Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w załączniku dołączonym do artykułu oraz u nauczycieli: p. M. Kalke oraz p. G. Garbaciaka - załącznik tutaj.
 
Zaproszenie na zawody dla chwytaczy!
minOrganizatorzy, p. Michał Kalke oraz p. Grzegorz Garbaciak, zapraszają wszystkich uczniów, którzy chcą wystąpić w IV już zawodach w grapplingu ZS Nr 1 Kłobuck o Puchar Komendanta Policji w Kłobucku. Zawody odbędą się 7. grudnia 2015 r. o godzinie 10.00.
Już kolejny rok możemy liczyć na wsparcie Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku (puchary), LZS Kłobuck (medale) i Fitness Klub COLOSEUM w Kłobucku (karnety wejściowych) - jesteśmy ogromnie wdzięczni. Pojedynki będą sędziować zawodnicy MMA, a w kategorii OPEN będą mogli wziąć udział również nasi absolwenci.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz