Niech Twoja szkoła promieniuje dobrocią, kolego - zobaczysz, jaka w niej będzie pogoda. Maria Grzegorzewska.   
Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Dziewcząt
min_1Reprezentacja ZS nr1 w Kłobucku zajęła I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce nożnej dziewcząt, które odbyły się w dn. 24. kwietnia na boisku wielofunkcyjnym Orlik w Kłobucku. W zawodach rywalizowały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu kłobuckiego. Drużyna naszej szkoły oprócz zwycięstwa zapewniła sobie również awans do kolejnego szczebla rozgrywek – zawodów rejonowych.
Wyniki:
ZS nr3 K-ck – ZS nr1 K-ck  0:1; ZS Krzepice – ZS nr2 K-ck  2:0; ZS nr3 K-ck – ZS Krzepice 0:1; ZS nr1 K-ck – ZS nr2 K-ck  3:0; ZS nr3 K-ck – ZS nr2 K-ck  4:0; ZS nr1 K-ck – ZS Krzepice  2:0.
Klasyfikacja mistrzostw:
ZS nr1 w Kłobucku  3 mecze 9 pkt. 6:0; ZS w Krzepicach  3 mecze 6 pkt. 3:2; ZS nr3 w Kłobucku  3 mecze 3 pkt. 4:2; ZS nr2 w Kłobucku  3 mecze 0 pkt. 0:9.
ZS nr1 w Kłobucku: Dominika Sitek, Monika Szczęsna (IIITF), Marcelina Konieczko (IITB), Adrianna Folwarska, Wiktoria Kopyto (IILO), Dwornik Paulina, Kozłowska Julia, Paurowicz Julia, Smolarz Katarzyna, Wysocka Emilia (ITŻ).

Opiekun: p.P. Borowski

 
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Kłobucku w Piłce Nożnej Juniorów
minW dniu 19.04.2017 na obiektach OSiR w Kłobucku rozegrane zostały Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Juniorów. Imprezę zorganizowali: Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku.
W turnieju wystąpiły cztery drużyny reprezentujące szkoły ponadgimnazjalne powiatu kłobuckiego: Zespół Szkół Nr 1 w Kłobucku, Zespół Szkół Nr2 w Kłobucku, Zespół Szkół Nr3 w Kłobucku oraz Zespół Szkół w Krzepicach. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, mecze odbywały się w czasie 2x15 min.
Każda z drużyn otrzymała dyplom, puchar oraz sprzęt sportowy – piłki nożne. Nagrody dla uczestników wręczał: p.Krzysztof Nowak – członek zarządu powiatu kłobuckiego oraz p.Grzegorz Garbaciak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Kłobucku.
Wyniki:
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Krzepice        2:1
ZS Nr1 Kłobuck – ZS Nr2 Kłobuck  1:4
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Nr1 Kłobuck  0:2
ZS Krzepice – ZS Nr2 Kłobuck        0:3
ZS Nr3 Kłobuck – ZS Nr2 Kłobuck  1:1
ZS Krzepice – ZS Nr1 Kłobuck        0:2

Więcej…

 
Zwycięstwo w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar SASP
min_2W dniu 01.03.2017 r. w hali sportowej Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego w Gliwicach odbył się kolejny, szósty turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Stowarzyszenia Aktywnych Szkół Ponadgimnazjalnych. W stojącym na wysokim poziomie turnieju, po bardzo zaciętej, wyrównanej rywalizacji najlepszą drużyną została reprezentacja Zespołu Szkół Nr1 w Kłobucku! Nasi piłkarze rozegrali w zawodach sześć spotkań, w których odnieśli pięć wygranych.
W imprezie wzięło udział 7 drużyn: Zespół Szkół Samochodowych z Gliwic, Zespół Szkół Budowlano - Ceramicznych z Gliwic, Zespół Szkół Technicznych z Rybnika, Zespół Szkół nr6 z Jastrzębia Zdroju, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 z Jaworzna, Zespół Szkół Nr1 w Kłobucku oraz gospodarze zawodów – Górnośląskie Centrum Edukacyjne z Gliwic.
Opiekunowie sekcji piłki nożnej składają również podziękowania Panu Witoldowi Jagielskiemu i firmie Koral z Kłobucka za dofinansowanie wyjazdu uczniów na zawody.  Więcej informacji na naszym facebooku.

Do wiadomości podał p.P. Borowski

 
Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Halowej Piłce Nożnej
minmin_123 lutego w hali sportowej Gimnazjum w Kłobucku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w piłce nożnej halowej. W jednym dniu rywalizowały drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Reprezentacja chłopców zajęła w zawodach I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze i nie tracąc żadnej bramki. Natomiast dziewczęta, mimo dwóch wygranych w trzech spotkaniach, uplasowały się na III miejscu.
Turniej dziewcząt:
ZS nr 1 – ZS nr 3         1 : 0
ZS nr 1 – ZS nr 2         2 : 0
ZS nr 1 – ZS Krzepice 0 : 3
Klasyfikacja:
1.ZS Krzepice      6 pkt.
2.ZS nr 3 Kłobuck 6 pkt.
3.ZS nr 1 Kłobuck 6 pkt.
4.ZS nr 2 Kłobuck 0 pkt.
ZS nr 1 w Kłobucku: Dominika Sitek, Monika Szczęsna (IIITF), Marcelina Konieczko (IITB), Wiktoria Kopyto, Ada Folwarska, Martyna Dura (IILO), Dwornik Paulina, Kozłowska Julia, Kluba Iwona, Paurowicz Julia, Smolarz Katarzyna (ITŻ).

Więcej…

 
Nasze siatkarki najlepsze w powiecie!!!
min10 stycznia w Zespole Szkół nr 3 w Kłobucku odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze. Wygrywając dwa mecze zdobyła tytuł MISTRZA POWIATU:
• ZS nr 1 – ZS nr 3 – 2:0 (26:24; 25:23);
• ZS nr 1 – ZS Krzepice – 2:1 (17:25; 25:21; 15:11).
MISTRZYNIE POWIATU to: Karolina Bujak – IIILO, Patrycja Zogorska – IVTŻ, Beata Lada – IVTE, Patrycja Hłond – ILO, Martyna Kiełbik – ILO, Paulina Dwornik – ITŻ, Julia Paurowicz – ITŻ, Katarzyna Smolarz – ITŻ.
WYNIKI POWIATOWYCH MISTRZOSTW SZS:
• I miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku,
• II miejsce – Zespół Szkół w Krzepicach,
• III miejsce – Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku.
Opiekunkami sekcji piłki siatkowej dziewcząt w naszej szkole są: p.Dorota Szymczyńska i p.Alicja Borowczyk-Szymanek.

Do wiadomości podała p.A. Borowczyk-Szymanek

 
Więcej artykułów…
Info o szkole
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1
im. Jana Kilińskiego
ul. Zamkowa 6 
42-100 KŁOBUCK »» 
tel./fax: 34-3172231; 3173690
adres
BIP
 facebook logo
Profile kształcenia
profile

Klasy LO Nr 1
•politechniczna
•humanistyczna
•strażacka
•ogólnopolicyjna
•biologiczno-chemiczna

Klasy
Technikum Nr 1

•technik budownictwa
•technik ekonomista
•technik informatyk
•technik logistyk
•technik mechanik
-profil CNC
•technik pojazdów
samochodowych
•technik grafiki
i poligrafii cyfrowej
•technik żywienia
i usług
gastronomicznych
•technik usług fryzjerskich

edukacja ogólopolicyjna
lub pożarnicza
w w/w zawodach


Branżowa
Szkoła
I Stopnia Nr 1

•kucharz
•ślusarz
•mechanik pojazdów
samochodowych
•monter zabudowy
i robót
wykończeniowych
w budownictwie

Nasze witryny
Nasze certyfikaty, zrealizowane lub realizowane projekty oraz partnerzy
tit_europdrewbedmojafirma 
sbiPolsko-Niemiecka Współpraca Młodzieżyebssbp 
ssj_tak szk_klasa_tak sasp_tak sus_tak szmarz_tak  przyj_szkola  tramwaj
edukacja_filmowa  comenius_tak  leonardo_tak  scholaris_tak szansa_tak szk_przed_taklap_tak
milosz